درباره من

سلام

نوید توکلی هستم.

مشاور در حوزه های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک.

سابقه ورود من به بازار کار و تعاملات اجتماعی بر می‌گردد به 8 سالگی که تابستان‌های هر سال در فروشگاه پدرم، در صنف سرمایشی و گرمایشی، گوشه ای هر چند کوچک از کار را به عهده می‌گرفتم، روندی که سال‌ها و در سایر فصول هم ادامه پیدا کرد.

این روند با ورود به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رشته مدیریت صنعتی و بازنشستگی پدرم به گونه‌ای دیگر و با حضور در صنف آرایشی و بهداشتی در سطح عمده فروشی (بازار) و خرده فروشی ادامه پیدا کرد که همین موضوع زمینه فعالیت من در بخشی خصوصی در زمان فعلی و در یک مجموعه صنعتی تولید کننده محصولات آرایشی را در جایگاه مدیر فناوری اطلاعات فراهم کرد.

آشنایی من با کامپیوتر در زمان دانشجویی و در دوران پنتیوم 4 اتفاق افتاد، کنجکاوی و علاقه من به کامپیوتر و فناوری اطلاعات و زیر شاخه‌های آن باعث شد تا من به مرجع حل مشکلات دوست و آشنا تبدیل شوم که البته این امر تا به امروز هم ادامه دارد و من بابت آن خوشحالم که می‌توانم کمکی هر چند کوچک به دوستان و آشنایانم کنم و مشکلات و مسائل آن‌ها را برطرف کنم.

بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته مدیریت صنعتی، در یک شرکت صنعتیِ فعال در زمینه فولاد و آلومینیوم، به عنوان کارشناس فروش مشغول به کار شدم. با راه اندازی سیستم مالی جدید تحت شبکه و نبودن نیروی متخصص، مسئولیت پشتیبانی شبکه را به عهده گرفتم و این شد شروع کار من در حوزه فناوری اطلاعات به صورت جدی‌تر.

فقدان بار علمی و فنی و همچنین علاقه قبلی من به این رشته باعث شد تا من به سمت یادگیری آکادمیک دوره‌های شبکه در موسسات آموزشی نظیر رایان کالج و سماتک قدم بردارم که تا همین امروز نیز در حال یادگیری و دانش افزایی هستم.

سپس به عنوان نیروی پشتیبانی شبکه در حوزه ستادی وزارت آمورش و پروش مشغول به کار شدم که باعث شد دید کاملی نسبت به ساختار و پیچیدگی‌های شبکه‌های بزرگ و پیشرفته و فرآیندها و تعاملات سازمانی و دولتی پیدا کنم.

در سال 1391 تصمیم به راه‌اندازی شرکت شخصی خود (ارتباطات فناور بنیان) گرفتم که این تصمیم تجربه زیاد خوبی برای من محسوب نشد و بعد از آن مجددا به بخش خصوصی برگشتم و تا به امروز نیز کار در بخش خصوصی را ادامه داده و با شرکت های زیادی به صورت پروژه ای همکاری نموده ام.

در 2 سال گذشته نیز کسب و کارهای کوچک نویا بیوتی (فروش آنلاین محصولات آرایشی ساخت ایران) و نویا مدیا (مرجع تخصصی طراحی سایت و تجارت الکترونیک) را به کمک دوستان و همکاران خوبم راه اندازی کردیم و مشغول به توسعه آن‌ها هستیم.

من در حال حاضر به عنوان مدیر فناوری اطلاعات شرکت صنعتی رخ نگار رویا، مدیر بازاریابی گروه تجارت الکترونیک نویا مدیا، مشاور توسعه کسب و کار efixhost و همچنین مشاور حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در چندین مجموعه صنعتی و بازرگانی دیگر مشغول به کار هستم.

با من در تماس باشید

چطور میتونم کمکتون کنم؟

راه ارتباط برای مشاوره با من

پروژه ای دارید؟