درباره من

سلام

نوید توکلی هستم.

کارشناس حوزه های فناوری اطلاعات.

سابقه ورود من به بازار کار و تعاملات اجتماعی بر می‌گردد به 8 سالگی که تابستان‌های هر سال در فروشگاه پدرم، در صنف سرمایشی و گرمایشی، گوشه ای از کار را به عهده می‌گرفتم، روندی که سال‌ها و در سایر فصول هم ادامه پیدا کرد.

این روند با ورود به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رشته مدیریت صنعتی و بازنشستگی پدرم به گونه‌ای دیگر و با حضور در صنف آرایشی و بهداشتی در سطح عمده فروشی (بازار) و خرده فروشی ادامه پیدا کرد که همین موضوع زمینه فعالیت من در بخشی خصوصی در زمان فعلی و در یک مجموعه صنعتی تولید کننده محصولات آرایشی را در جایگاه مدیر فناوری اطلاعات فراهم کرد.

آشنایی من با کامپیوتر در زمان دانشجویی و در دوران پنتیوم 4 اتفاق افتاد، کنجکاوی و علاقه من به کامپیوتر و فناوری اطلاعات و زیر شاخه‌های آن باعث شد تا من به مرجع حل مشکلات دوستان و آشنایان تبدیل شوم .

بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته مدیریت صنعتی، در یک شرکت صنعتیِ فعال در زمینه فولاد و آلومینیوم، به عنوان کارشناس فروش مشغول به کار شدم. با راه اندازی سیستم مالی جدید تحت شبکه و نبودن نیروی متخصص، مسئولیت پشتیبانی شبکه را به عهده گرفتم و این شد شروع کار من در حوزه فناوری اطلاعات به صورت جدی‌تر.

فقدان بار علمی و فنی و همچنین علاقه قبلی من به این رشته باعث شد تا من به سمت یادگیری آکادمیک دوره‌های شبکه و امنیت در آموزشگاه های رایان کالج و سماتک قدم بردارم که تا همین امروز نیز در حال یادگیری و دانش افزایی هستم.

سپس به عنوان کارشناس پشتیبانی شبکه در حوزه ستادی وزارت آمورش و پروش مشغول به کار شدم که باعث شد دید کاملی نسبت به ساختار و پیچیدگی‌های شبکه‌های بزرگ و پیشرفته و فرآیندها و تعاملات سازمانی و دولتی پیدا کنم و بعد از آن مجددا به بخش خصوصی برگشتم و تا به امروز نیز کار در بخش خصوصی را ادامه داده و با شرکت های زیادی به صورت پروژه ای همکاری نموده ام.

در 2 سال گذشته تمرکز خود را در زمینه مشاوره به کسب و کارهای کوچک و متوسط معطوف کرده ام.

با من در تماس باشید

چطور میتونم کمکتون کنم؟

راه ارتباط برای مشاوره با من

پروژه ای دارید؟